LOT / Styret

Styret

Styret 2013

Leder:             Reidun Forbes. Mail: reforbes@broadpark.no

Nestleder:       Paul Erling Lia. Mail: paul_erling_lia@hotmail.com

Kasserer:        Finn Salvesen. Mail: finn.salvesen@kpmg.no

Sekretær:       Anita Breivold. Mail: anita.breivold@hotmail.com

Styremedlem: Astrid Linnebo. Mail: astrid.linnebo@arendal.kommune.no

Varamedlemmer:

1) Jan Willy Kleven. Mail: jwkleven@broadpark.no

2) Helge Uldal. Mail: helgeuldal@hotmail.com

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut / Endre )

Twitter picture

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut / Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut / Endre )

Google+ photo

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut / Endre )

Kobler til %s