LOT / Styret

Styret

Styret 2020

Leder:             Reidun Forbes. Tlf: 936 00 324. Mail: reidun.forbes@gmail.com

Nestleder:       Paul-Erling Lia. Tlf: 992 39 567. Mail: paul_erling_lia@hotmail.com

Kasserer:        Svanhild Rosseland. Mail: rossvan@start.no

Sekretær:       Anita Breivold. Mail: anita.breivold@hotmail.com

Styremedlem: Tone Vareberg. Mail: tone@stinesofiesstiftelse.no

Varamedlemmer:

1) Camilla B. Stene. Mail: cbstene@norgesplaster.no

2) Thomas Pindard. Mail: thomas@padleforbundet.no

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s