Lederskifte i LOT
2013 / LOT / Nyheter / Styret / Styret informerer

Lederskifte i LOT

Tor Malvin Bakke har vært leder i LOT i 18 år. Nå trekker han seg. Reidun Forbes ble valgt som ny leder på årsmøtet 13.02.2013. Nytt om navn ellers: Paul Erling Lia går inn som nestleder, og erstatter Reidun Forbes. Helge Uldal erstatter Håvard Lindland som vararepresentant. De andre i styret og hyttekomiteen, samt revisor, var … Les videre

LOT / Styret

Styret

Styret 2013 Leder:             Reidun Forbes. Mail: reforbes@broadpark.no Nestleder:       Paul Erling Lia. Mail: paul_erling_lia@hotmail.com Kasserer:        Finn Salvesen. Mail: finn.salvesen@kpmg.no Sekretær:       Anita Breivold. Mail: anita.breivold@hotmail.com Styremedlem: Astrid Linnebo. Mail: astrid.linnebo@arendal.kommune.no Varamedlemmer: 1) Jan Willy Kleven. Mail: jwkleven@broadpark.no 2) Helge Uldal. Mail: helgeuldal@hotmail.com Les videre